-Eszter, mi legyen majd a kistestvéred neve? Hogy hívják majd?
-Túró Rudi! Túri Rudi legyen a neve!
Tudtam, hogy nagyon szereti a túró rudit, de azt nem, hogy ennyire. Vagy pedig az van, hogy nem vesz elég komolyan...
2012. június 28., csütörtök
Ül a földön, és azt énekli, hogy "tiritiri, nem fogad szót, tiritiri, nem fogad szót...", miközben többszöri határozott kérésem ellenére a gyurmát kézzel és lábbal a szőnyegbe dolgozza bele. És még ő mondja, hogy haragszik rám, mert nem engedem, hogy ezt tegye. "Anya nagyon haragszom rád. Szomorú vagyok! Hogy néz ki az asztal?" Mármint az az asztal, amit ő maga firkált össze. Én meg csak kapkodom a fejem, és megpróbálok nem nagyon röhögni ilyenkor.
2012. június 27., szerda
2012. június 26., kedd
sírás(szerű nyöszörgés), jajgatás:
- Jaj, anya, nagyon fáj! Megütöttem a szám, itt a bajuszomat!
Ma éjszaka arra ébredtem, hogy állva alszik. Hasal az ágy szélén, és áll a lábain. Így aludt. Tök komolyan.
- Jaj, anya, nagyon fáj! Megütöttem a szám, itt a bajuszomat!
Ma éjszaka arra ébredtem, hogy állva alszik. Hasal az ágy szélén, és áll a lábain. Így aludt. Tök komolyan.
2012. június 22., péntek
-Eszter, ne mocorogj, mert el fogsz esni!
-Aanyaaaa, ne mondjál ilyeneket!!
-Vegyél nekem gör, gör, őőőőő, görkorcsolát
-???? honnan ismered ezt a szót???
-Anya! Haragszom rád! Szomorú vagyok! Nagyon!
-Miért? Mert rád szóltam?
-Igen! Ne mondjad!
és még ezer hasonló cukiság :D
-Aanyaaaa, ne mondjál ilyeneket!!
-Vegyél nekem gör, gör, őőőőő, görkorcsolát
-???? honnan ismered ezt a szót???
-Anya! Haragszom rád! Szomorú vagyok! Nagyon!
-Miért? Mert rád szóltam?
-Igen! Ne mondjad!
és még ezer hasonló cukiság :D
2012. június 21., csütörtök
Elmentek. Mind a kettőt addig néztem, míg el nem tűnt a sarkon. Egy évre.
2012. június 15., péntek
Közelít a vége, a ma kezdődő jóslófájások is erre utalnak. A teendők listája viszont nem fogy, csak gyarapszik. Kicsit kezdek izgulni. Kórházi cucc sehol, hálóingem még nincs, sőt, sok más fontos kellék sincs még meg, és olyan dolgok amiknek kész kéne addig lenni. Kicsit tényleg izgulok.
Időnként megnézem a blog statisztikai adatait, és ma úgy találtak rá az oldalra Hollandiából (ha lehet hinni az adatoknak), hogy "terhesség fingás" kulcsszavakra kerestek rá. :D
Időnként megnézem a blog statisztikai adatait, és ma úgy találtak rá az oldalra Hollandiából (ha lehet hinni az adatoknak), hogy "terhesség fingás" kulcsszavakra kerestek rá. :D
2012. június 12., kedd
2012. június 7., csütörtök
a has
Nagyon utálok már olyanokkal találkozni, akikkel ritkán szoktam, mert a következő párbeszéd szokott elhangozni, kb kivétel nélkül:
- Hú, hamarosan szülni fogsz? Finisben vagy?
- Nem, van még majdnem két hónap.
- Két hóónaaap? De hát nagyon nagy!
- Nem, csak én vagyok kicsi.
- Ikrek?
- Nem.
- Hú, pedig jó nagy.
- Hát ez van. Eszterrel is ekkora volt.
- Mikorra is vagy kiírva?
- Júli. 25.
- Húúúú, a legnagyobb melegben! Rossz lesz!
- Hát, nem baj, jó ez így.
- Hogy bírod?
- Nagyon jól!
...
Még az a szerencse, hogy valahogy nem nagyon simogatják, mert akkor az lenne már az utolsó csepp, és rácsapnék az illető kezére... (neeeeem)
Nagyon utálok már olyanokkal találkozni, akikkel ritkán szoktam, mert a következő párbeszéd szokott elhangozni, kb kivétel nélkül:
- Hú, hamarosan szülni fogsz? Finisben vagy?
- Nem, van még majdnem két hónap.
- Két hóónaaap? De hát nagyon nagy!
- Nem, csak én vagyok kicsi.
- Ikrek?
- Nem.
- Hú, pedig jó nagy.
- Hát ez van. Eszterrel is ekkora volt.
- Mikorra is vagy kiírva?
- Júli. 25.
- Húúúú, a legnagyobb melegben! Rossz lesz!
- Hát, nem baj, jó ez így.
- Hogy bírod?
- Nagyon jól!
...
Még az a szerencse, hogy valahogy nem nagyon simogatják, mert akkor az lenne már az utolsó csepp, és rácsapnék az illető kezére... (neeeeem)
2012. június 6., szerda
Eszter hibátlanul tud szótagolni. Visszakérdezésnél hangosan, szótagonként ismétli el azt, amit nem értettem. Cuki :)
2012. június 4., hétfő
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)





