![]() |
| ...Zénó, egy vadidegen kisfiú |
2012. július 15., vasárnap
egy kicsit kerülgette, néhányszor elment mellette, aztán odament hozzá, és megragadta a kezét...
2012. július 11., szerda
- Anya, pisilni kell wc-be!
- Jól van, akkor gyere!
- 1 perc!
- de gyere, mert így bepisilsz a pelusba!
- 1 perc!
- gyere!
- 1 perc!!!
- De Eszter, gyere!
- Ne hívjáál!!
- Jól van, akkor gyere!
- 1 perc!
- de gyere, mert így bepisilsz a pelusba!
- 1 perc!
- gyere!
- 1 perc!!!
- De Eszter, gyere!
- Ne hívjáál!!
2012. július 10., kedd
Eszter nézegette a hasam, és a kifordult köldököm, és csak ennyit mondott: "Úristen!"
2012. július 9., hétfő
Szombaton a férjem elvitt színházba, vacsorázni, majd cukrászdába. Egy igazi gavallér.
... ami igazából úgy nézett ki, hogy: elmentünk a bgyarmati művházba megnézni egy darabot (Slavomir Mrozek: Mulatság, ami teljesen és tökéletesen ingyenes volt :) ), aztán a sarki falatozóban megettünk egy hamburgert, és végül kaptam fagyit is. Három gombócosat. El vagyok kényeztetve :)
... ami igazából úgy nézett ki, hogy: elmentünk a bgyarmati művházba megnézni egy darabot (Slavomir Mrozek: Mulatság, ami teljesen és tökéletesen ingyenes volt :) ), aztán a sarki falatozóban megettünk egy hamburgert, és végül kaptam fagyit is. Három gombócosat. El vagyok kényeztetve :)
2012. július 5., csütörtök
Belepottyantotta a kis kócsólókannáját a kis medencéjébe, ami beúszott a közepére, így nem érte el sehogy se. Majd fogta magát, és hozta kis gereblyét amivel kihalászta a kannát. Nem tudom, hogy más kétéves is ilyen eszes-e, de szerintem az én gyerekem rettenetesen okos.
2012. július 4., szerda
- Hol van a Matyi kockás ruhája*?
- Az inge?
- Igen.
- Hát, gondolom rajta.
- Elvitte szó szitibe??
erre én elkezdtem nevetgélni, mire ő: "nagyon édes vagyok?"
*Matyikát, míg itthon voltak, csak kockás ingben látta :)
- Az inge?
- Igen.
- Hát, gondolom rajta.
- Elvitte szó szitibe??
erre én elkezdtem nevetgélni, mire ő: "nagyon édes vagyok?"
*Matyikát, míg itthon voltak, csak kockás ingben látta :)
2012. július 3., kedd
Apa: -Eszter, mi tetszett a legjobban az állatkertben?
Eszter: -Köpi bácsi!
hehaahhaaha :D
Eszter: -Köpi bácsi!
hehaahhaaha :D
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
