2012. július 15., vasárnap

egy kicsit kerülgette, néhányszor elment mellette, aztán odament hozzá, és megragadta a kezét...
...Zénó, egy vadidegen kisfiú

2012. július 11., szerda

- Anya, pisilni kell wc-be!
- Jól van, akkor gyere!
- 1 perc!
- de gyere, mert így bepisilsz a pelusba!
- 1 perc!
- gyere!
- 1 perc!!!
- De Eszter, gyere!
- Ne hívjáál!!

2012. július 10., kedd

Eszter nézegette a hasam, és a kifordult köldököm, és csak ennyit mondott: "Úristen!"

2012. július 9., hétfő

Szombaton a férjem elvitt színházba, vacsorázni, majd cukrászdába. Egy igazi gavallér.

... ami igazából úgy nézett ki, hogy: elmentünk a bgyarmati művházba megnézni egy darabot (Slavomir Mrozek: Mulatság, ami teljesen és tökéletesen ingyenes volt :) ), aztán a sarki falatozóban megettünk egy hamburgert, és végül kaptam fagyit is. Három gombócosat. El vagyok kényeztetve :)

2012. július 5., csütörtök

Belepottyantotta a kis kócsólókannáját a kis medencéjébe, ami beúszott a közepére, így nem érte el sehogy se. Majd fogta magát, és hozta kis gereblyét amivel kihalászta a kannát. Nem tudom, hogy más kétéves is ilyen eszes-e, de szerintem az én gyerekem rettenetesen okos.

2012. július 4., szerda

- Hol van a Matyi kockás ruhája*?
- Az inge?
- Igen.
- Hát, gondolom rajta.
- Elvitte szó szitibe??
erre én elkezdtem nevetgélni, mire ő: "nagyon édes vagyok?"

*Matyikát, míg itthon voltak, csak kockás ingben látta :)

2012. július 3., kedd