-mondjuk vannak olyan pillanatok amik mindent visznek! Most például az jutott eszembe mikor a szőnyegen fekve énekelgette, hogy "anya, apa, anya, apa...". Vagy mikor ölelget és csókolgat, vagy mikor csak simán nagyon cuki. Na jó, mégis túlélhető.
(lepukkant, randa trampli, ez vagyok én)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése