2014. március 19., szerda
Hát de mégis, hogy lehet megdorgáli azt az édest, aki összefirkálja az amúgy olyan szép, és régi bútort, amikor elbillenti oldalra azt a cuki buci fejét, és lesütött szemmel mutatja, hogy de az ott egy "lrepülő-gép"???
2014. március 14., péntek
tegnap felpattantam a bicajra, és be akartam magam kötni a biztonsági övvel, de nem találtam. fura.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)