anyaszöszök
2014. május 2., péntek
-Ti miért vagytok szerelmesek egymásba?
-Hát, így alakult az élet. Apa belém szeretett, én meg belé.
-Az Úr így rajzolta a... aa... a életet?
-Igen! Hol hallottál erről? Hittanon?
-Nem, én gondoltam ki.
Újabb bejegyzések
Régebbi bejegyzések
Főoldal
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)