2013. december 11., szerda

Ma este volt először olyan, hogy Eszter elaludt a mesén amit olvastam neki. Annyira cuki volt, nekem volt bújva, és egyszer csak azt hallottam, hogy horkol :)

2013. december 10., kedd

Fejbe vágott a Máté. De én akkor is szeretem.

Gergő meg a nótatévére ropja, ha szomorú van akkor meg mondja, hogy "nenni síí" (=néni sír), és ő is úgy csinál, mintha sírna. Nem, nem nézünk nótatévét. Kivéve most, mert most Gergő táncos kedvében van tőle.


2013. december 1., vasárnap