Mostanában, mivel egyre több képeskönyv, leporelló akad a kezembe, megakadt valamin a szemem.
Ha a farkas meg akarja enni a kecskegidát, akkor egy deviáns, vérengző vadállat, de ha a cuki maci fog halacskát reggelire, az teljesen normális. A halacska (nekem) pont olyan aranyos mint a kecskegida. Ki érti ezt?
2011. június 29., szerda
2011. június 27., hétfő
GYIK
Nincs különösebb oka, hogy hozzáfogtam blogot írni, egyszerűen csak megkívántam. Érlelődik bennem egy ideje a dolog, azt hiszem főleg azért, mert mostanában sok blogra akadtam ami tetszik. Így tegnap, míg Eszter aludt, poénból kipróbáltam, hogy tudok-e csinálni egyet. Tudok. Blogot csinálni olyan egyszerű, hogy még nekem is megy. Ha már van, írok.
2011. június 26., vasárnap
időutazás
Vettem Eszternek Gabi fogkémet. Pontosabban tejfogkrémet. Kinyitottam, és megéreztem az illatát. Aztán gyorsan megkóstoltam. Nem hiszitek el, de pontosan ugyan olyan mint harminc évvel ezelőtt. Egy pillanatra megint óvodás voltam, és eszembe jutott mikor kiszöktünk a mosdóba megzabálni a fogkémet. Gabi és Hófehérke.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
