2012. június 28., csütörtök

-Eszter, mi legyen majd a kistestvéred neve? Hogy hívják majd?
-Túró Rudi! Túri Rudi legyen a neve!

Tudtam, hogy nagyon szereti a túró rudit, de azt nem, hogy ennyire. Vagy pedig az van, hogy nem vesz elég komolyan...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése