anyaszöszök
2013. szeptember 11., szerda
-Anyacsoki, anyacsoki, anyacsoki...
-Miért mondogatod ezt?
-Mert nagyon szeretlek!
:)
1 megjegyzés:
eszter, a földi :)
2013. szeptember 13. 5:30
ezen meg szimplán csak röhögök :D
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
ezen meg szimplán csak röhögök :D
VálaszTörlés