2013. január 27., vasárnap
Letisztogattam a csakráimat, megmasszíroztam a belső szerveimet, és izomláz van a hónaljamban.
2013. január 10., csütörtök
Vásároltam az interneten (amit egyszer Fater letörölt) citromsav-port. Takarítani, mert állítólag jó, én meg rosszul vagyok (fizikailag is) a mindenféle csoda vegyszerektől. A domesztosztól pl elkezdek fulladni. Na mindegy, a lényeg, hogy öko-anyu jól döntött, mert remek a szer, kicsit jobb csak mint az ecet (például azért, mert nincs szaga, szóval Almikám, ajánlom figylemedbe! :) ), mindenen lehet használni, még folttisztításra is. És hatékonyabb mint a szuper mérgek. Az eddig eltávolíthatatlannak hitt vízkő a csap melegvízes részéről mégis eltávolítható. Nem beszélve arról, hogy milyen jó érzés nem mérgezni a Földet, amit unokáinktól kaptunk kölcsön...
Öko-egypercesemet olvashatták, köszönöm! Kérem kapcsolja ki!
Öko-egypercesemet olvashatták, köszönöm! Kérem kapcsolja ki!
-Apa, ez a vacsora?
-mhmm
-Nem mhmm, hanem igen!
és ezt nem én mondtam, hanem a gyerek
-mhmm
-Nem mhmm, hanem igen!
és ezt nem én mondtam, hanem a gyerek
2013. január 9., szerda
Kiselőadást tartottam arról, hogy ha nem vigyáz a gyurmára, ha nem teszi vissza a helyére akkor kiszárad, és akkor nem lesz mivel játszani, mert tönkremegy, és akkor nem lesz egyáltalán, és az nem úgy van, hogy akkor majd veszünk másikat, és különben is mindenre vigyázni kell, mert ha vigyázunk a dolgainkra akkor sokáig meglesznek, és sokáig játszhatunk velük, stb, stb. Majd a monológom egy kérdéssel zártam, miszerint mivel fogunk játszani ha ezt a gyurmát kidobom mert már nem lehet használni. És a válasz (teljesen póker arccal): "Akkor majd kirakózunk!"
2013. január 3., csütörtök
-Anya, kérek szivacsot a kiskonyhámba mosogatni!
-Pillanat! Befejezem a mosogatást, és hozok egyet a kamrából!
-Kinyitom neked a pajta ajtót!
-Kamra, nem pajta.
-De pajta!
-Nem, az más. Ez a kamra.
-Jó, kamra. De egy kicsit pajta. Akkor hozol nekem szivacsot a kamrából kicsit pajtából?
Gergő, kölcsön adom a babámat* játszani! Megrághatod!
:D
Kis Buddhámnak nyílik a csipája, már tud reklamálni, felháborodni, és hisztizni is :)
*odaadta az A babát, a legkedvesebbet az ő szeretett kistestvérének :)
-Pillanat! Befejezem a mosogatást, és hozok egyet a kamrából!
-Kinyitom neked a pajta ajtót!
-Kamra, nem pajta.
-De pajta!
-Nem, az más. Ez a kamra.
-Jó, kamra. De egy kicsit pajta. Akkor hozol nekem szivacsot a kamrából kicsit pajtából?
Gergő, kölcsön adom a babámat* játszani! Megrághatod!
:D
Kis Buddhámnak nyílik a csipája, már tud reklamálni, felháborodni, és hisztizni is :)
*odaadta az A babát, a legkedvesebbet az ő szeretett kistestvérének :)
Találkozás az ovisokkal:
-Sziasztok! Jövök hozzátok ha már a wc-be tudok pisilni!
Eszter, kétésféléves. A lányom. :)
-Sziasztok! Jövök hozzátok ha már a wc-be tudok pisilni!
Eszter, kétésféléves. A lányom. :)
2013. január 2., szerda
Éjfélkor megálltam a hűtő előtt, bekapcsoltam a rádiót, és meghallgattam egymagamban a Himnuszt. Micu és Eszter lázas betegen próbáltak sokadszorra visszaaludni, Gergő a nappaliban aludt velem láztalanul, röfögő orral. Himnusz után én is mentem lefeküdni. Már majdnem elpityeredtem, de hirtelen eszembe jutott, hogy nehogy már így kezdjem az évet! Inkább a többiekre gondoltam és mosolyogtam egyet. December 31 - január 1.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)