2012. június 22., péntek

-Eszter, ne mocorogj, mert el fogsz esni!
-Aanyaaaa, ne mondjál ilyeneket!!

-Vegyél nekem gör, gör, őőőőő, görkorcsolát
-???? honnan ismered ezt a szót???

-Anya! Haragszom rád! Szomorú vagyok! Nagyon!
-Miért? Mert rád szóltam?
-Igen! Ne mondjad!

és még ezer hasonló cukiság :D



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése