-De miért?
-Mert nagyon mozgott.
-De hogy?
-Leszedtem.
-És hová tetted??
-Kidobtam a kukába!
-De hát az baj
-Máskor ne szedjem le?
...
-Apa! A Kornélnak* meg kell javítania ezt a fát**!
A Piroska és a farkast úgy kell mesélni, hogy a vadász helyett Kornélt kell mondani :)
Gergő növeszti a harmadik fogát, forogva közlekedik (megállíthatatlan,és egy pillanat alatt több métert gurul), imád enni, mindent, még a spenótot is. Nagyon csikis, és nagyon tud kacagni :)
| Nevetek mert a testvérem vagy,és kacagok mert nem tehetsz ellene semmit! |
*Kornél az erdész és vadász barátunk
**a fa ki volt dőlve
