2013. február 12., kedd

-Anya! Ezt itt én rontottam el. (mutatja az F4 helyét)
-De miért?
-Mert nagyon mozgott.
-De hogy?
-Leszedtem.
-És hová tetted??
-Kidobtam a kukába!
-De hát az baj
-Máskor ne szedjem le?
...

-Apa! A Kornélnak* meg kell javítania ezt a fát**!



A Piroska és a farkast úgy kell mesélni, hogy a vadász helyett Kornélt kell mondani :)

Gergő növeszti a harmadik fogát, forogva közlekedik (megállíthatatlan,és egy pillanat alatt több métert gurul),  imád enni, mindent, még a spenótot is. Nagyon csikis, és nagyon tud kacagni :)


Nevetek mert a testvérem vagy,és kacagok mert nem tehetsz ellene semmit!




*Kornél az erdész és vadász barátunk
**a fa ki volt dőlve




2013. február 8., péntek

... apa, mi az, hogy este?
-amikor lemegy a nap, és sötét van.
-most a napocska szószitiben van?
-igen!

:)

2013. február 4., hétfő

Írországért megszakad a szív.



(magyarázat: Bogi megy pár napra pünkösdkor, és ettől nekem "honvágyam" támadt, összeszorul a gyomrom, és ordítani lenne kedvem, hogy de én is akarok menni, nekem ott a helyem!!!! Nagyon hiányzik. Még mindig.)

2013. február 2., szombat

Ma reggelre eltűnt a laptopról az F4-es billentyű. Szabad akart lenni.