2013. április 16., kedd
2013. április 10., szerda
-Süsü apukáját úgy hívják, hogy Kanna, a testvérét úgy, hogy Pannia, az anyukáját meg úgy, hogy Pina.
-De Eszter, tudod mit jelent a Pina? Az nem szép szó...
-Ne mondjam ezt se?
-Ne! Az a cuncóka, csak így nagyon csúnya! Így nem mondjuk soha! (közben annyira nagyon röhögtem, hogy alig bírtam beszélni)
-Akkor úgy hívjááák, hogy Pi... Na! Majdnem kimondtam! Akkor úgy hívják, hogy Függöny! Az jó?
-Az jó!
-De Eszter, tudod mit jelent a Pina? Az nem szép szó...
-Ne mondjam ezt se?
-Ne! Az a cuncóka, csak így nagyon csúnya! Így nem mondjuk soha! (közben annyira nagyon röhögtem, hogy alig bírtam beszélni)
-Akkor úgy hívjááák, hogy Pi... Na! Majdnem kimondtam! Akkor úgy hívják, hogy Függöny! Az jó?
-Az jó!
2013. április 9., kedd
-Én nem kakilok büdöset.
-Tényleg? De jó neked! Azt hogy csinálod?
-Hát úgy kell, hogy besamponozzuk a fenekem fürdéskor, és akkor nem lesz büdös.
-áááháááá, értem.
-Tényleg? De jó neked! Azt hogy csinálod?
-Hát úgy kell, hogy besamponozzuk a fenekem fürdéskor, és akkor nem lesz büdös.
-áááháááá, értem.
2013. április 4., csütörtök
2013. április 3., szerda
költöttem egy dalt, íme:
(az aki nem lép egyszerre dallamára)
Szép álmokat kisbaba,
itt van már az éjszaka
aludj, aludj, szenderegj,
reggelig ne nyekeregj!
meglehetősen elégedett vagyok magammal :)
(az aki nem lép egyszerre dallamára)
Szép álmokat kisbaba,
itt van már az éjszaka
aludj, aludj, szenderegj,
reggelig ne nyekeregj!
meglehetősen elégedett vagyok magammal :)
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)