esküszöm, hasonlít Eszterre ;)
ugye, most én is így látom :)
Szilvi! Van egy rokonygyerek, aki erre csak azt mondaná: Tiszta Micu! :) jó Őt látni :)
esküszöm, hasonlít Eszterre ;)
VálaszTörlésugye, most én is így látom :)
VálaszTörlésSzilvi! Van egy rokonygyerek, aki erre csak azt mondaná: Tiszta Micu! :) jó Őt látni :)
VálaszTörlés