2012. június 26., kedd

sírás(szerű nyöszörgés), jajgatás:
- Jaj, anya, nagyon fáj! Megütöttem a szám, itt a bajuszomat!

Ma éjszaka arra ébredtem, hogy állva alszik. Hasal az ágy szélén, és áll a lábain. Így aludt. Tök komolyan.

2 megjegyzés:

  1. ez nagyon naaagy! :-)) és nem fotóztad leee?!

    VálaszTörlés
  2. kb örültem, hogy képes voltam felkelni és betenni az ágyába :D :D

    VálaszTörlés