Mióta megkapta a kis konyháját, majd' minden nap elmondja, hogy apa csinálta, anyáét is, Almáét is. Büszke az apjára. Mai konyha téma reggeli közben:
Eszter: -Apa csinálta a konyhádat!
Én: -Igen.
Eszter: -Kicsi.
Én: -Kicsi???
Eszter: -Naaagyooon (őszinte, mély sajnálattal a hangjában)
Ismerős... :D
VálaszTörlésPénteken "autózás" közben:
Eszter: Mir-mur elszökött. (szomorkásan)
én: Ójaj. Ez nem jó. ÉS sírtál miatta?
Eszter: Nagyoooon!
:)
Remek fantáziája van! (nem volt ilyen...) :D :D
VálaszTörlés