Véletlenül rászoktattam a gyereket az orrtúrásra. Kilógott a fika, én meg kiszedtem. Innentől kezdve már nem volt megállás. Iszonyú nehéz megtanítani arra, hogy az orrtúrás randa dolog, plusz NEM CSINÁLJUK! Csinálja. Még jó, én mutattam meg, hogy kell... Addig fajult már a dolog, hogy a múltkor azt mondta, hogy "...a fikám betettem a számba!" Szerencsére ez azóta (eddig) többször nem fordult elő. Ja, és pöckölni is tudja. És ma mi volt? Viszketett az orrom (allergia betámadott), hát megvakartam. Mire a gyerek: "Anyuskám? Mit csinálsz? Túrod az orrodat?? Neeem szabaaad!!" Feleslegesnek éreztem nekiállni magyaráz(kod)ni, hogy csak viszket...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése