2012. május 28., hétfő

Hatalmas halom vasalni való éktelenkedik a kanapén (kisebbik) felhalmozva, valahol benne egy tücsök ciripel. Kezd idegesítő lenni. (a szobában nem olyan üdítő hallgatni mint kint a természet lágy ölin) Asszem, kénytelen vagyok most már TÉNYLEG kivasalni...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése