2012. május 27., vasárnap

Mióta megkapta a kis konyháját,  majd' minden nap elmondja, hogy apa csinálta, anyáét is, Almáét is. Büszke az apjára. Mai konyha téma reggeli közben:
Eszter: -Apa csinálta a konyhádat!
Én: -Igen.
Eszter: -Kicsi.
Én: -Kicsi???
Eszter: -Naaagyooon (őszinte, mély sajnálattal a hangjában)




2 megjegyzés:

  1. Ismerős... :D
    Pénteken "autózás" közben:
    Eszter: Mir-mur elszökött. (szomorkásan)
    én: Ójaj. Ez nem jó. ÉS sírtál miatta?
    Eszter: Nagyoooon!
    :)

    VálaszTörlés
  2. Remek fantáziája van! (nem volt ilyen...) :D :D

    VálaszTörlés