2013. november 24., vasárnap

Mostanában rendesen undorodom a hús szagától. Nyersen is, meg főzve/sütve is. Meg amúgy igazából olyan nagyon nem is szeretem. Vega leszek.

de azé' még megfőzöm annak aki szereti

Pisztráng beirdalva, fokhagymás olívaolajas szegfűborsos cuccal bekenve, rozmaringgal, vajjal megtömve, sózva, borsozva, citromkarikákkal cicomázva, laskagombával körbehagyigálva.

akciós Lidlös termék Törökországból

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése