2013. november 29., péntek

-Hát, ezek nagyon viccesek!
-Kik?
-A szüleim...

-Apa, nagyon csúnya vagy! Mi bajod?
-Beteg vagyok.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése