2013. november 23., szombat

anya: -Te jó ég, de hiányoznak!
apa: -Még el sem indultak, itt vannak a ház előtt!
anya: -Tudom, de nagyon rossz, hogy nincsenek velünk!
apa: -Húzzunk el itthonról, ha elmegyünk, akkor már jobb lesz!

Helló!! Hát te????

parajdi só

Sziaasztooook!!!!

-Burritót kérek, mert azt még nem ettem sose.
...
-Ízlett?
-Szeretem a burritót!

"...régen milyen sok csokolládét ettünk, emlékszel?" - mondotta volt egy aranyos bácsi a feleségének.

"Na jóvan mennyünk innen ki, de azonnal, itt undorítóan sokan vannak!"

"Nézzük még meg azt is!!"

Hajcsavarókkal a hajban nem ciki a vásárlás.
Két darab pisztráng, 790 forint. Lidl

Bő fél órát eltöltöttünk egy antikváriumban anélkül, hogy bárki sürgetett volna, vagy rohanni kellett volna. Már egyáltalán ez milyen má', hogy be tudtunk menni egy antikváriumba?! Sőt, könyvet is vettünk, meg régi Duna térképet.


részletek a fél napra leadott gyerekek szüleitől


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése