anyaszöszök
2013. november 5., kedd
ja, igen, eszembe jutott: Eszter szókincse bővült, az oviban tanult egy új szót: fasz.
1 megjegyzés:
Unknown
2013. november 5. 7:34
neeeeeeeeeeeeeeee!!
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
neeeeeeeeeeeeeeee!!
VálaszTörlés