2013. november 4., hétfő

1. Itt volt a nagymamám, és a két gyerek szétszedte szegénykémet. Persze csupa szeretetből. Gergő húzta-vonta maga után, és azt hajtogatta, hogy "dedi, dedi, dedi..." Eszter meg ölelgette, puszilgatta, be nem állt a szája: "...én vagyok a nagy, Gergi a kicsi, te meg az öreg." "Neked hiányzik három...sok fogad!
Nagymamám totyogott be utánuk a szobába, Eszter türelmesen nézte, aztán megsajnálta, hogy nehezen mozog, odament hozzá, megfogta a kezét, felnézett rá és megkérdezte, hogy "segítsek??" Annyira szép jelent volt, tisztára meghatódtam, hogy milyen kis gondoskodó drága bogár.

2. Amióta van az új fürdőszobában új tükrünk, azóta vadul kenem magamra a Q10et. Nyár óta durván megöregedtem...

3. elfelejtettem mit akartam még írni... őőőőőő....

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése