2013. november 6., szerda

Anya, súgok valamit a füledbe! Holnap, ha megyek az oviba, adok neked egy hatalmas cuppantó puszit! Nagyon szeretlek! Szeretem a fogaidat!


-Eszter, most már lassan gondolkodj azon, hogy mit szeretnél kérni a Mikulástól, nemsokára jön, írunk majd neki levelet, jó?
-Mmmm....
-Nem kell most kitalálni, gondolkozz rajta nyugodtan!
-Kitudom találni most is! Rollert kérek!
-Ahhoz még kicsi vagy, meg jön a tél, úgysem tudnál kint rollerezni, azt majd máskor kérjél!
-Akkor kérek egy kicsi plüss téged!!
-:D :D


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése