2013. november 20., szerda

Kaptam egy szál rózsát, mert Ő annyira nagyon szerencsés velem, és mert olyan nagyon szeret. Saját bevallása szerint. Romantikus, nemde?

szerelem ez...

:)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése