2013. október 30., szerda

Eszter is, és én is járunk a Bogihoz jógára. Eszter megtanulta hogyan kell zengetni az OM mantrát, és egyik este bemutatta apjának, majd nekem. Ma, együtt leültünk a padlóra törökülésbe, és együtt zengettük. Gergő közben a hátamnak bújt, és élvezte, hogy rezeg velem együtt. Állati jó érzés volt az egész. 1,5 perc szuper béke. :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése