2013. október 27., vasárnap

Én vagyok a kenyér bele, Gergi meg az elkezdője*.

-A Gergi azt mondta rám, hogy anya!
-Ezért vágtál bele a hajadba, hogy olyan legyen mit az enyém???
(atyai felügyelettel vagdosott papírt, elég volt 1,5 másodpercnyi kávékortyolás)

-anya, anya, anya, anya, anya, anya, anya, anya, anya, anya,anya, anya, anya, anya, anya,anya, anya, anya, anya, anya,anya, anya, anya, anya, anya,anya, anya, anya, anya, anya,anya, anya, anya, anya, anya,anya, anya, anya, anya, anya...
-Gergő, mondj valami mást!
-cici!


Anya, nézd, ott egy körte!!! Ki rajzolta oda? Miért??

tolmácsi kastély részlet 



*héja/pilléje(=sercli)


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése