2013. október 21., hétfő

Telitalppal ugrottam egy a földön "felejtett" építőre, hogy Gergőt időben elkaphassam a pofára fordított játékos doboz tetejéről, nehogy szétverje a kis buci fejét a járókában. Ebből kifolyólag nem kizárt, hogy Eszter az oviban jól megtanítja a többi gyereknek, hogyan kell szakszerűen ordítani, hogy a büdös picsába. Mivelhogy teli torokból, jól artikuláltan ez csusszant ki a számon. Kétszer egymás után. Upsz...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése