Az óvoda 7. napján, abból is a 3. FÉL napon: Megdorgálták, mert a fűbe akart pisilni. (Mint kiderült, azért, mert Máté is a fűbe pisilt...) Aztán, elásta Piri babáját a homokozóba, mert Máté el akarta tőle venni. A baj akkor volt, mikor nem találták, de végül meglett, és akkor az óvónéni elvette biztonsági okokból. Volt sírás bőven.
Gergő tapsol a reklámoknak :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése