2013. szeptember 3., kedd

Tulajdonképpen én magam vagyok Kőmíves Kelemen. Nem, nem a né, az ember. Merthogy amit órák alatt felépítek - esetemben értsd úgy, hogy a rend, tisztaság, morzsa mentes padló - azt az én három - nem, nem kettő, három - gyerekem pillanatok alatt lerombolja. Mit lehet tenni? Nos: a.: megvárom míg a kettő kisebb egyetemre megy, vagy kiröpül, és akkor majd rendet rakok, vagy b.: ...       (életbe lép az a.)
 :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése