2013. január 3., csütörtök

Találkozás az ovisokkal:
-Sziasztok! Jövök hozzátok ha már a wc-be tudok pisilni! 
Eszter, kétésféléves. A lányom. :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése