Éjfélkor megálltam a hűtő előtt, bekapcsoltam a rádiót, és meghallgattam egymagamban a Himnuszt. Micu és Eszter lázas betegen próbáltak sokadszorra visszaaludni, Gergő a nappaliban aludt velem láztalanul, röfögő orral. Himnusz után én is mentem lefeküdni. Már majdnem elpityeredtem, de hirtelen eszembe jutott, hogy nehogy már így kezdjem az évet! Inkább a többiekre gondoltam és mosolyogtam egyet. December 31 - január 1.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése