-Pillanat! Befejezem a mosogatást, és hozok egyet a kamrából!
-Kinyitom neked a pajta ajtót!
-Kamra, nem pajta.
-De pajta!
-Nem, az más. Ez a kamra.
-Jó, kamra. De egy kicsit pajta. Akkor hozol nekem szivacsot a kamrából kicsit pajtából?
Gergő, kölcsön adom a babámat* játszani! Megrághatod!
:D
Kis Buddhámnak nyílik a csipája, már tud reklamálni, felháborodni, és hisztizni is :)
*odaadta az A babát, a legkedvesebbet az ő szeretett kistestvérének :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése