2013. január 3., csütörtök

-Anya, kérek szivacsot a kiskonyhámba mosogatni!
-Pillanat! Befejezem a mosogatást, és hozok egyet a kamrából!
-Kinyitom neked a pajta ajtót!
-Kamra, nem pajta.
-De pajta!
-Nem, az más. Ez a kamra.
-Jó, kamra. De egy kicsit pajta. Akkor hozol nekem szivacsot a kamrából kicsit pajtából?


Gergő, kölcsön adom a babámat* játszani! Megrághatod!

:D

Kis Buddhámnak nyílik a csipája, már tud reklamálni, felháborodni, és hisztizni is :)


*odaadta az A babát, a legkedvesebbet az ő szeretett kistestvérének :)




Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése