2013. január 9., szerda
Kiselőadást tartottam arról, hogy ha nem vigyáz a gyurmára, ha nem teszi vissza a helyére akkor kiszárad, és akkor nem lesz mivel játszani, mert tönkremegy, és akkor nem lesz egyáltalán, és az nem úgy van, hogy akkor majd veszünk másikat, és különben is mindenre vigyázni kell, mert ha vigyázunk a dolgainkra akkor sokáig meglesznek, és sokáig játszhatunk velük, stb, stb. Majd a monológom egy kérdéssel zártam, miszerint mivel fogunk játszani ha ezt a gyurmát kidobom mert már nem lehet használni. És a válasz (teljesen póker arccal): "Akkor majd kirakózunk!"
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése