anyaszöszök
2012. október 27., szombat
Mától tud páros lábbal (is) ugrálni :)
1 megjegyzés:
eszter, a földi :)
2012. október 28. 7:45
HURRÁÁÁÁ!!! :D Nagyon ügyes!
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
HURRÁÁÁÁ!!! :D Nagyon ügyes!
VálaszTörlés