2012. szeptember 13., csütörtök

Szerencse, hogy felzabáltam már (szinte) minden édességet ami csak volt itthon, mert különben kénytelen lennék most is csokit zabálni. Már csak étcsoki van, azt épp pont nem kívánom, meg különben is az különlegesség, még ibolya szirmok is vannak benne. Azt bűn lenne kétpofára magamba tömni, mint ahogy azt most a legszívesebben tenném valami tejcsokival, miközben azon jajgatok, hogy de rusnya vagyok...
(viszont Zs. szerzett nekem calanetics tornát dvd-n, és a földim is ajánlgatta a pilatesét, szóval az első fél lépés már megvan... :) )

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése