2012. szeptember 18., kedd

A mai ebédnél kicsit leettem magam, mire Eszter közelebb hajol, és aszongya nekem: "Anya! Kérsz előkét??"

Gergő meg egy vigyorgombóc, és már próbálgatja a hangját. Tegnap este például már rikoltott is egyet örömében, hogy ki tudta "mondani" azt, hogy göööö. A saját rikoltásától viszont a frászt kapta. Mókás ez a két kölök... :D :D

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése