Egész éjjel bőgött a szarvas a kertünk végében. Mondták a szomszédok. Én sajnos semmit nem hallottam, pedig Gergővel fent voltunk kettőkor, egy kis kései vacsora-repetára. Én csak a kutya ugatást hallottam. Az rossz volt. Szarvasbőgés jobb lett volna.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése