2012. szeptember 11., kedd

Egész éjjel bőgött a szarvas a kertünk végében. Mondták a szomszédok. Én sajnos semmit nem hallottam, pedig Gergővel fent voltunk kettőkor, egy kis kései vacsora-repetára. Én csak a kutya ugatást hallottam. Az rossz volt. Szarvasbőgés jobb lett volna.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése