Az elmúlt néhány nap többek között az orrszívás jegyében telt. Két emberes művelet, egyik lefog, másik lefog, plusz még kezeli az orrszívót is. Közben gyermek ordít, kapálózik, tiltakozik ahogy csak bír. Az első napokban legalábbis így ment. Ma már ott tartunk, hogy mikor meglátta az orrszívót magától ment a kanapéra, és azt mondta, hogy: " Anya, kiszívjuk az orrom? Most bátor leszek!!"
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése