ez nagyon naaagy! :-)) és nem fotóztad leee?!
kb örültem, hogy képes voltam felkelni és betenni az ágyába :D :D
ez nagyon naaagy! :-)) és nem fotóztad leee?!
VálaszTörléskb örültem, hogy képes voltam felkelni és betenni az ágyába :D :D
VálaszTörlés