2012. május 16., szerda

Vateráztam egy csöppet gyerekholmik után (hiába van már egy gyerek, valami mégis mindig kell), és az egyik ígéretes eladónál megnéztem mit árul még, hátha belefutok valami kihagyhatatlanba, vagy legalább olyanba amire szükségünk van. Több gyermekholmi nem volt, viszont találtam két csomag kondomot a termékek között. De most komolyan, van olyan aki vesz óvszert a vaterán?

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése