2012. április 20., péntek

A natúr joghurt nem alkalmas főzelék készítésére. Ezt gondoltam én már akkor is mikor hozzáfogtam, de azért megfőztem. Nem volt itthon se tej, se tejföl, ebéd meg kellett. Megkóstoltuk Eszterrel, és mind a ketten kiköptük... Esztert még a hideg is kirázta, és olyan arckifejezése volt, amilyet még soha nem láttam...  azért vicces volt. Így utólag.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése