anyaszöszök
2012. április 13., péntek
Ismét voltunk postán. Feladtam az adóbevallásom, és megint elcsábultam, vettem kaparósat. Új fajta, állatos. Ára 200Ft, nyeremény 300 Ft. Keresetem egy százast. Ja, és vettem egy snickerst. Eszternek ropit. Zseniális üzletember vagyok.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése