2012. április 13., péntek

Ismét voltunk postán. Feladtam az adóbevallásom, és megint elcsábultam, vettem kaparósat. Új fajta, állatos. Ára 200Ft, nyeremény 300 Ft. Keresetem egy százast. Ja, és vettem egy snickerst. Eszternek ropit. Zseniális üzletember vagyok.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése