2012. március 19., hétfő

Mostanában úgy altatunk (én nappal, apa este), hogy énekelni kell. Nem mi, hanem ő találta ki, és működik is. Személyére szabta az altatást :) Három dal van amit kér, általában ebben a sorrendben: Pucc (Micimackó), Bóbita (Bóbita), és végül Apa (Este jó).
nem este, hanem reggel

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése