Feladtam a csekkeket, és miközben vártam valami azt súgta vegyek egy kaparósat. Nyertem 200 Ft-ot, visszanyertem az árát. Viszont arra a kérdésre, hogy a pénzt kérem, vagy még egy sorsjegyet, kis habozás után a még egy sorsjegyet választottam. Nem nyertem. Bánatomban vettem is gyorsan egy snickers-t. (igen, a postán csikit is lehet már venni) Tökre megérte. Már úgy egyáltalán bemenni...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése