Eszter arra a kérdésre, hogy hogy hívnak, a következő féle képpen válaszol:
- Csórika
-Csóri ÉN
- ÉN
-Csóri Eszte (ez a legritkább eset)
a hány éves vagy-ra pedig így:
- öt!
-kettő (ez a legritkább eset)
Amúgy a csudiszupiklassz napom átfordult jaj de rosszba: Eszter a délutáni alvásból lázasan ébredt, és egész nap fosik. (én is fosok a kórházas élményekből kifolyólag, DE NEM LESZ SEMMI BAJ, és kész!)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése