Eddig a napom: csudiszupiklassz! Fél kilencre mentem kismama jógára (mennyei volt), utána turiba (nem volt valami eredményes, de annál üdítőbb), kis bevásárlás (ez is jól esett) és végül Anna néni főzött ránk (a helyi ebédlő hely). Míg én éltem világom, apa és Eszter vígan elvoltak. Kicsit kisimultak az idegeim.
Ami aggaszt: Eszter fosik...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése