2012. március 16., péntek

Leverhetetlen láz, hűtőfürdők, konzultáció gyerekorvossal, ügyeletesorvossal, lázcsillapítók, kúpok, síró gyerek babusgatás. Eddig ezeken vagyunk túl. Most ami van még mindig: hasmenés és hasmenés, hőemelkedés, könyörgés és noszogatás, hogy  igyon, egyen, de legfőképpen igyon, rettenetesen piros, gyulladt hólyagos fenék a sok kakától,  sírás (én), nyűgösködés, változékony hangulat, hiszti és hiszti. 10 telerakott pelus. Csak ma.

és egy kis közjáték a részemről: reggel égre földre kerestem a tejet, de nem találtam sehol. Már Micu is felkelt keresni, ő sem találta. Néhány órával később rábukkantam. A konyhaszekrényben, a bögrék között. Az történhetett, hogy este a konyhaszekrény előtt álltam tejes dobozzal a kezemben, kivettem egy bögrét, töltöttem, majd a tejet betettem a kivett bögre helyére. A tej jól megsavanyodott reggelre. De legalább a macska jól járt.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése