2012. február 16., csütörtök

reggeli beszélgetés:
én: -nekem tetszik a Móric. Neked?
Micu: -Nekem nem!
én: -Kár, pedig olyan jó lett volna, hogy ha kiabálhattuk volna a gyerekeknek (Alma&Bandris gyermek) hogy Móric, Zsigmond, gyertek ebédelni!!!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése